Waterland Circus je nezapomenutelný zážitek. Pod vodou, na vodě, na souši i ve vzduchu. Nádherný vodopád emocí, do kterého se ponoříte i s hlavou. Složitá, velmi nebezpečná čísla všech cirkusových žánrů. Designérské, nádherné kostýmy. Kreativní režisérské dílo! Fantastická show pro celou rodinu.

Moderní vybavení: bazén se 120 tunami vody, stovky svítících fontán, stovky světelných zařízení a zvukové efekty – show je vybavena nejmodernějším technickým zařízením.

Čeká na vás unikátní scéna, kde se cirkusová aréna proměňuje ve vodní hladinu a tisíce svítících fontán vynášejí nahoru tuny vody a proměňují ji v pohádkový déšť, čímž ponoří umělce i diváky do úžasné atmosféry. To vše okouzluje nejen dětí, ale i dospělé.

Setkáte se zde s mořskými pannami a medúzami. Potkáte veselé klauny i zoufalé piráty a budete svědky zrození zázraku v iluzích na kouzelném ostrově Waterland. Obyvatelé podmořského království, kteří umí ovládat nejen vodní živly, ale i oheň, si svými nezapomenutelnými kousky podmaní vaše srdce a hvězdy odrážející se ve vodě vám budou vyprávět úžasný příběh lásky mezi nebem a zemí!

Přijďte 7.3.2024 – 7.4.2024 na Letenskou pláň zažít neobyčejný zážitek „Vodní země“.

● Více informací zde